Pierwszy w Polsce

Luxury Cryoboutique

DNA Clinics w Elektrowni Powiśle to pierwsza z dwunastu wyjątkowych cryoboutique’ów na mapie Polski.
Już teraz zapisz się na swój spersonalizoway program!

Nasz koncept

#REDNA YOURSELF

DNA Koncept to autorski projekt wsparty na trzech najważniejszych filarach naszego zdrowia, należą do nich: terapia Cryo ciała i twarzy, terapia nutrigenetyczna – odżywianie zgodne z kodem DNA, terapia skincare – spersonalizowana pielęgnacja oparta o Twój unikatowy kod genetyczny. Połączenie tych trzech współdziałających obszarów pozwala wprowadzić w Twoje życie nową jakość, podnosi odporność oraz wpływa trwale na Twój metabolizm.

Zabiegi Cryo

Krioterapia

Krioterapia to uruchomienie fizjologicznych reakcji obronnych organizmu, w odpowiedzi na powtarzające się działanie stresora zewnętrznego w postaci zimna, może być czynnikiem szeroko wykorzystywanym w medycynie, fizjoterapii, sporcie, odnowie biologicznej czy branży urodowej. Ogólnoustrojowe działanie temperatur kriogenicznych jest czynnikiem wpływającym na wiele wskaźników fizjologicznych i biochemicznych w organizmie człowieka.

Spersonalizowane kosmetyki

Piękno ukryte w DNA

Pierwsza i jedyna w Europie marka wyjątkowych produktów do pielęgnacji twarzy w oparciu o TWÓJ własny kod DNA. Ta w 100% spersonalizowana unikatowa pielęgnacja NOMIGE zapewnia - perfekcyjną pielęgnację anti-aging, skórę pełną blasku i skuteczność terapii gdyż składniki w niej zawarte to odpowiedz na potrzeby Twojego organizmu. Pakiet Nomige składa się z pełnej dobowej pielęgnacji Nomige - serum i krem na dzień oraz serum i krem na noc.
Ten wyjątkowy koncept jest dostępny na wyłączność tylko w naszej klinice.


Test nutrigenetyczny

Jedno badanie
na całe życie

Poznaj badanie genetyczne, które zapewni Ci kompleksową wiedzę z zakresu predyspozycji żywieniowych i tych związanych z aktywnością fizyczną. Dzięki wynikom badania, opracowanemu na ich podstawie raportowi oraz specjalistycznemu wsparciu naszych ekspertów otrzymasz najbardziej miarodajne instrukcje służące Twojemu zdrowiu i odpowiedniej kondycji.

Partnerzy

Sklep Biegacza

Przyjdź na zabieg i zdobądż 10% upustu na asortyment na wwww.sklepbiegacza.pl
Sklepbiegacza.pl to największy sklep dla pasjonatów biegania. Tworzony przez biegaczy dla biegaczy.

Napisz do nas

Zapisz się na zabieg bezpośrednio przez naszą stronę. Wystarczy wypełnić poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

    X