KRIOTERAPIA

The coolest place on Earth

Krótki, 3-minutowy zabieg wywołujący szereg pozytywnych efektów z wykorzystaniem temperatur kriogenicznych

Cryo Space

Krioterapia i kriostymulacja

Krioterapia i kriostymulacja to najprościej wyjaśniając terapia przy pomocy bardzo niskich temperatur do nawet minus 194 stopni.

Choć na świecie ten zabieg zdrowotny, a zarazem kosmetyczny jest doskonale znany i często wykorzystywany, w Polsce dopiero stawia swoje pierwsze kroki. Krioterapia i kriostymulacja nie tylko sprawiają, że osoba czuje się lepiej, ale również polepsza się jej stan zdrowotny. Jest to możliwe dzięki złożonym, acz prostym do wytłumaczenia procesom, które odbywają się w naszym ciele, gdy znajdzie się ono w skrajnych warunkach termicznych. Jednak choć brzmi to przerażająco, dla użytkownika jest w pełni bezpieczne i komfortowe.

Zabieg

Jak to działa?

Oziębiając ciało wszystkie jego procesy zwalniają - przepływ krwi, przemiana materii i inne zjawiska zaczynają przechodzić w stan łagodnej hibernacji. Jednak choć osoba jest poddana warunkom, które w teorii powinny spowodować dyskomfort, tak naprawdę odczuwamy spokój oraz ciepło. Po upływie trzech minut osoba wychodzi z komory, co po kilku minutach wiąże się z gwałtownym pobudzeniem organizmu - dostrzega, że temperatura znacząco się podniosła i doprowadza do znacznie szybszego działania wszystkich procesów, które wcześniej zwolniły.

Benefity

Dla kogo?

Krioterapia jest w stanie zredukować ból stawów i mięśni, zredukować stany zapalne, a także nawet pomóc w regulacji układu hormonalnego. Jest to także nieoceniona pomoc podczas rehabilitacji oraz rekonwalescencji.
Regularnie odbywane zabiegi w komorach do krioterapii mogą korzystnie wpłynąć na kondycję skóry twarzy, jak i całego ciała. Krioterapia może także przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów, przyspieszając metabolizm. Dodatkowo, doprowadza do zmniejszenia poziomu stresu, obniżając kortyzol, jednocześnie wytwarzając endorfiny, czyli hormony szczęścia.

MEDYCYNA

Działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwbrzękowe
Ułatwienie procesu rehabilitacji

SPORT

Eliminacja efektów przetrenowania
Zwiększenie wydajności i poprawa wyników sportowych

WELLNESS

Poprawa samopoczucia
Pozytywne oddziaływanie na jakość skóry

Zabiegi na twarz

CRYO FACIAL

Czym jest i jakie daje efekty? I czy lodowate podmuchy są tak przerażające, jak się wydają? Zabiegi krioterapii na twarz są nieinwazyjną procedurą kosmetyczną i w przeciwieństwie do niektórych peelingów lub mikrodermabrazji nie pozostawiają zaczerwienienia i podrażnienia skóry.

Podczas zabiegu, twarz, głowa i szyja owiewane są parami ciekłego azotu o temperaturze od -125 do -145°C. Zabieg trwa od 15 do 30 minut i dodatkowo, nie ma konieczności zmywania makijażu przed zabiegiem.
W rzeczywistości podmuch zimnego powietrza jest niezwykle kojący i relaksujący. A po zabiegu Twoja skóra będzie wyglądać lepiej niż kiedykolwiek.

Cryo Facial

Zalety zabiegu

Cryo Facial to skuteczny sposób na ujędrnienie i odświeżenie skóry twarzy oraz nadanie jej blasku i młodzieńczego wyglądu, szczególnie, gdy Twoja skóra wygląda na zmęczoną lub matową.
Intensywne zimno powoduje kurczenie się naczyń krwionośnych i zwężenie porów. Gdy skóra wróci do normalnej temperatury, naczynia krwionośne szybko się rozszerzają, powodując wzrost dopływu krwi i tlenu, a skóra staje się promienna i napięta.
Rezultaty, takie jak wypoczęty wygląd bez opuchlizny widoczne są natychmiast. Długotrwałe efekty – po serii zabiegów, to m.in. poprawa ogólnej jakości skóry i eliminacja drobnych zmarszczek. Aby utrzymać efekty, sesje należy powtarzać co 3 do 5 tygodni. Im częstsze sesje, tym trwalsze rezultaty, w jednym tygodniu można skorzystać maksymalnie z 2-3 zabiegów.
Na sesję możesz przyjść z makijażem przed wieczornym wyjściem, która sprawi, że skóra będzie pełna blasku, wypoczęta i napięta. Lub połączyć Cryo Facial z masażem, który podkreśli efekt i będzie dodatkową chwilą relaksu.
Zabieg zyskał uznanie celebrytów, takich jak Jennifer Aniston, Kim Kardashian i Gigi Hadid.

Cryo Facial

Efekty

Krioterapia może przynosić korzyści zdrowotne także dla osób z chorobami skóry. Może pomóc zmniejszyć objawy atopowego zapalenia skóry, egzemy, łuszczycy, migreny, zapalenia zatok. Badania potwierdzają pogląd, że ekstremalnie niskie temperatury mogą zmniejszyć produkcję sebum, a tym samym zmniejszyć trądzik.

Oferta

Wybierz zabieg dla siebie

BEAUTY

SLIM BODY

SLIM BODY

Kuracja 12 criozabiegów wspomagających odchudzanie, przyspieszających przemianę materii.Ten dedykowany program pozwala spalić aż 400 kcal podczas tylko jednego zabiegu

ANTI-AGING

ANTI-AGING

kuracja 15 criozabiegów o działaniu przeciwstarzeniowym, zwiększających ukrwienie i jędrność skóry oraz jej zagęszczenie

WOMAN HORMONE BOOSTER

WOMAN HORMONE BOOSTER

Kuracja 14 criozabiegów stymulujących zarządzanie gospodarką hormonalną, pobudzających libido, zmniejszających dolegliwości związane z menopauzą, depresją.

MAN'S WORLD

EXTREME RECOVERY

EXTREME RECOVERY

Kuracja 20 criozabiegów zalecanych po aktywności fizycznej w celu zmniejszenia zmęczenia po wysiłkowego, uśmierzenia bólu mięśni i przyspieszenia ich regeneracji.

TESTOSTERON BOOSTER

TESTOSTERON BOOSTER

Kuracja 14 criozabiegów stymulujących zarządzanie gospodarką hormonalną, podniesienie libido, zwiększenie pewności siebie, atrakcyjności, zalecanych przy spadkach nastroju, depresji. Po zabiegu zalecana aktywność fizyczna.

CASANOVA

CASANOVA

Kuracja 14 criozabiegów dla prawdziwego mężczyzny dla którego ważne jest szczęście kobiety i własne spełnienie

HEALTH

PAIN KILLER

PAIN KILLER

Kuracja 5 criozabiegów, zalecana w przypadku świeżych (48h) kontuzji, stłuczeń.

IMMUNE STIMULATION

IMMUNE
STIMULATION

Wyjątkowa kuracja 10 criozabiegów sprzyjających eliminacji stanu przed przeziębieniowego, osłabienia. Podnosząca ODPORNOŚĆ organizmu poprzez naturalną produkcje limfocytów. To booster energii

AFTER INJURY

AFTER
INJURY

kuracja 10 criozabiegów przyspieszająca regenerację po kontuzji, operacji lub złamaniu, dotyczy przewlekłych stanów bólowych po zabiegach, operacjach, zwichnięciach.

CRYO SHOT / CRYOZABIEGI O DZIAŁANIU DORAŹNYM

ESPRESSO

ESPRESSO

Ograniczenie zmęczenia, ospałości i braku koncentracji.

HANGOVER

HANGOVER

Pozbycie się bólu głowy, kaca, bólu mięśni i stawów.

ONE-TIME TREATMENT CRYO BODY

ONE-TIME TREATMENT CRYO BODY

Jednorazowy zabieg na ciało

WAKE-UP MORNING

WAKE-UP MORNING

Zabieg pobudzający

BODY TREATMENT / ZABIEGI MIEJSCOWE NA CIAŁO

CRYO LEGS

CRYO LEGS

Zabieg na nogi

CRYO LEGS & BUTTOCKS

CRYO LEGS & BUTTOCKS

Zabieg na uda i pośladki

CRYO BELLY

CRYO BELLY

Zabieg na brzuch

BRAZILIAN BUTT

BRAZILIAN BUTT

Zabieg na pupę - brazylijskie pośladki

CRYO FACIAL

CRYO FACIAL

CRYO FACIAL

Seria criozabiegów na twarz o działaniu anti-aging zwiększająca ukrwienie i jędrność skóry twarzy oraz jej zagęszczenie poprzez naturalna stymulację produkcji kolagenu

POSTAESTHETIC TREATMENT

POSTAESTHETIC TREATMENT

Seria criozabiegów na twarz zalecanych po zabiegach medycyny estetycznej.Znacznie przyspiesza proces regeneracji skóry, likwiduje obrzęki, wzmacnia efekt po zabiegowy. Połączenie tych obu elementów zdecydowanie wpływa na efektywność i trwałość zabiegów medycyny estetycznej

Napisz do nas

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z zabiegami krioterapii. Napisz do nas!

X